پایگاه قرآنی بیان

درباره ی بیان

پایگاه قرآنی بیان در سال 98 با هدف آموزش های مجازی قرآن کریم و معارف اسلامی پایه ریزی شد. در ابتدای مسیر، چشم انداز ما بسیار کوتاه مدت بود؛ اما یک اتفاق در اواخر همان سال همه چیز را تغییر داد. ویروس کرونا که باعث شد تمامی آموزش ها آنلاین شود برای ما انگیزه بسیار خوبی شد که چشم اندازمان را ارتقا بخشیم.

ما یک تیم جوان و با انگیزه و البته متخصص در زمینه علوم و فنون قرآن کریم را گرد هم آوردیم. آموزش ها را با فراگیران بسیار محدود آغاز نمودیم تا تمام تکیه مان بر کیفیت باشد. همین مسئله باعث شد در دوره های بعد از همان فراگیران جهت تدریس نیز استفاده کنیم.

پایگاه قرآنی بیان در زمینه تولید محتواهای قرآنی نیز فعالیت می نماید. محتواهایی از قبیل جزوات تدریس اختصاصی در قالب درسنامه های روخوانی ، تجوید، حفظ، ترجمه و مفاهیم و همچنین تولید محتواهای آموزشی رایگان در کانال ، صفحات مجازی و سایت. در کنار این موارد، جزوات تمرین و مهارت نیز طراحی کرده ایم که به زودی منتشر خواهند شد.

آنچه درباره پایگاه قرآنی بیان باید بدانید این است که علاوه بر تدریس عمومی، اقدام بر برگزاری تدریس خصوصی برای علاقمندان نیز می نماید. دوره های عمومی در رشته های روخوانی و روانخوانی، تجوید 1 و 2، حفظ جزء 30، حفظ موضوعی، صوت و لحن مقدماتی، ترجمه و مفاهیم و زبان عربی و … برای علاقمندان در دسترس است. (کلیک کنید)

اسکرول به بالا