تیم دوره مجازی بیان

ما یک تیم متعهد هستیم

جاسم کیمیایی

مدیریت دوره

طلبه ی سفیران هدایت شهر خورموج که در سال 1398 دوره ی آموزش مجازی بیان را با هدف گسترش فرهنگ تعلیم و تعلم قرآن کریم در سطح کشور به ویژه استان بوشهر راه اندازی نمود.

حسین ساجدی

پشتیبان فنی

مغز برنامه ریز، ایده پرداز و خلاق تیم بیان می باشد.او از طلاب موفق حوزه ی سفیران المهدی خورموج است و در زمینه های گرافیک، فناوری و اطلاعات، وردپرس و طراحی صفحات وب تخصص دارد.

استاد حسین پور

استاد حفظ

حجت الاسلام و المسلمین حسین پور از طلاب و اساتید موفق حوزه ی علمیه می باشد که در زمینه ی حفظ تخصص دارد و سالهاست در خدمت قرآن کریم می باشد.او از شیوه ای عالی و ماندگار برای حفظ قرآن کریم استفاده میکند.

استاد محمدی

استاد روخوانی

پاسداری نمونه و فعال که علاوه بر خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ، در جبهه ی فرهنگی نیز  به تربیت قرآن آموز مشغول شده است.اخلاص، همت و تلاش او مثال زدنی است. شاید تجربه ی طولانی در زمینه ی تدریس قرآن کریم نداشته باشد اما روش هایی که او استفاده می کند بیانگر آشنایی کامل او با فوت و فن کار است.

استاد سالمی

استاد تجوید

سابقه ای در خشان در زمینه ی تدریس قرآن کریم و فعالیت های فرهنگی به همراه نظم و علاقه ی بسیار زیاد به امر تدریس قرآن کریم ایشان را از هر استاد دیگری متمایز می کند. خانم سالمی که در مآموزش و پرورش و همچنین مدارس علمیه خواهران سابقه ی تدریس چندین ساله دارد اکنون در دوره ی آموزش مجازی بیان در کنار قرآن آموزان است.

استاد کاظم کیمیایی

استاد روانخوانی

اگر به دنبال یک استاد کارکشته در زمینه روخوانی و روانخوانی قرآن کریم هستید قطعا حجت الاسلام و المسلمین کیمیایی گزینه ی بسیار مناسبی است چرا که تا کنون بیش از 15 سال با سنین مختلف و همچنین اقشار متفاوت به تدریس قرآن کریم مشغول بوده و حتی در زمینه های دیگری چون احکام، عقائد و تفسیر قرآن کریم نیز تبحر دارد.

💠 ارتباط مستقیم با مدیریت دوره 💠

به بالای صفحه بردن