نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت برگزار می‌شود

نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم از روز شنبه ۱۱ اردیبشهت‌ماه ۱۴۰۰ با حضور بیش از ۱۰۰۰ موسسه و مرکز قرآنی و ناشران فعال در این حوزه آغاز به کار می‌کند.

گروه فرهنگ و ادبیات هنرآنلاین: نمایشگاه مجازی قرآن کریم برخلاف نمایشگاه قرآن که در ساعت‌های محدود پس از افطار برپا بود، شبانه‌روزی است و تمام علاقه‌مندان از چهار گوشه ایران و جهان می‌توانند از امکانات فروشگاهی و نمایشگاهی آن بهره ببرند. این نمایشگاه ۱۱ تا ۲۰ اردیبهشت برپاست و گفته می‌شود قرار است در سال‌های آینده حتی با پیش‌فرض از بین رفتن تهدید کرونا همچنان ادامه داشته باشد. هر چند انتظار می‌رود سال ۱۴۰۱ بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم حضوری برپا شود.

برگزار شدن بیش از ۳۰ نشست تخصصی در فضای داخلی و فضای بین‌الملل با همکاری و مشارکت سازمان قرآنی دانشگاهیان و خبرگزاری بین‌المللی قرآن، اجرای وبینارهای بین‌المللی با فرهیختگانی از ۱۰ کشور و ۲۰ نشست تخصصی در حوزه‌های مرتبط با توسعه فعالیت‌های قرآنی از دیگر برنامه‌های نمایشگاه مجازی قرآن کریم است. علاقه‌مندان می‌توانند در نشانی iqfa.ir از نمایشگاه بازدید کنند.

آیین افتتاحیه نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۱ اردیبهشت با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در به صورت برخط برگزار می‌شود. هماهنگی با شرکت پست برای ارسال رایگان خریدهای بازدیدکنندگان و اهدای بن خرید و تسهیلات به حدود ۱۲ هزار فعال قرآنی با همکاری بانک صادرات از ویژگی‌های این نمایشگاه است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن